УкраїнськаРусскийEnglish (United Kingdom)
:

Переваги

PDF
спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

Розмовна мова – тільки англійська!!! Всі, без виключення, мешканці «Magic Castle» спілкуються між собою тільки англійською мовою. З дня заїзду і до самого виїзду Ваша дитина буде жити в англомовному середовищі і поволі сама навчиться говорити. Більшість вожатих розуміють і українську, тому не хвилюйтесь, що Ваша дитина потрапить в ізоляцію і не зможе порозумітись з іншими мешканцями.

Безпека перш за все. Ви можете не хвилюватись за свою дитини, адже на кожного вихователя припадає лише 4 кемпери, тому 24 години на добу вони знаходяться під пильним наглядом. Це рішення було прийнято нами, виходячи з досвіду західних таборів, адже безпека дитини – це наше першочергове завдання.

Велика кількість «актівіті». Activity – це ігри, забави, походи, екскурсії, тобто все те, чим може і буде займатися Ваша дитина, щоб не байдикувати. За програмою нашого табору, «актівіті» будуть проходити тричі на день і вибір їх величезний: велосипеди, ролики, танці, співи…. І що саме цікаве, Ваша дитина сама обиратиме «актівіті» по смаку.

Трускавець – місто-курорт. Табір «Magic Castle» розташований у мальовничому тихому закутку українського Прикарпаття. Рукою подати – починаються Карпати. Стежини, по яких ходять бойки (мешканці навколишніх гір), поведуть у красиві гори. Таке чисте повітря, як у Карпатах – рідко де знайдеш. Тому і звуть Карпати «Легенями Європи». Чисте повітря, унікальні мінеральні джерела – найкращий відпочинок для Вашої дитини і ніякої акліматизації!

Елітні умови проживання. «Magic Castle» створено на базі ОВК «Замок» – це елітний відпочинковий пансіонат, стилізований польськими дизайнерами в дусі романтизму, ну а на літній час він перетворюється на казкову фортецю. Розміщення в двохкімнатних номерах: 4 кемперівці+1 вожатий, вожатий проживає в кімнаті разом з дітьми. У кожному блоці окремий санвузол, гаряча холодна вода цілодобово. Із терас та балконів відкриваються карпатські краєвиди. На території багато альтанок, дитячий ігровий майданчик, відкритий літній басейн.

Кемпінг вік-енд. Ми пропонуємо організований похід, який буде спланований та контрольований нашими досвідченими вожатими!!! Під час кемпінгу діти навчаться ставити намети, розпалювати багаття, готувати нескладні похідні страви. Палаючий вогонь, гра гітари, пісні, цікаві історії – невід'ємний атрибут будь-якого походу!

Екскурсії. Ми пропонуємо нашим кемперівцям декілька повноцінних пізнавально-розважальних екскурсій, серед яких: відвідування дельфінарію, зоопарку "Лімпопо" та оглядова екскурсія містом-курортом Трускавець з дегустацією мінеральних вод.

Демократична «тиха година». Примусово заставляти кемперів спати ніхто не буде, але як свідчить практика, більшість дітей після ранкових «актівіті» вибиваються із сил та обирають сон під час «тихої години». Для тих, хто не може заснути – шахи, книжки, логічні ігри тощо.

Вихователі-друзі. До вибору вихователів ми поставилися дуже серйозно, адже саме їм Ви довіряєте своє чадо. Вони молоді, здібні та кмітливі. Самі ведуть більшість «актівіті», говорять англійською, українською та російською. На час перебування Вашої дитини в таборі вони стануть справжніми друзями-батьками-наглядачами-вихователями для наших кемперів. Також, в таборі є «мама» і «тато», які на час перебування дитини в нас замінять їм батьків на скільки це можливо.

5 разове харчування, шведський стіл, індивідуальний підхід. Питання харчування для більшості батьків стоїть гостро, але і з цим завданням ми впораємося дуже легко. Постійно оновлене меню, яке враховує смаки та вподобання кожного кемперівця не залишить Вашу дитину байдужою. Замість набридлої вівсянки та манки ми пропонуємо смачні та поживні пластівці, а піци та хот-доги будуть обов’язково. Йогурти, соки, коктейлі, свіжі фрукти та овочі, екологічно чисті морепродукти … і це ще не повний перелік… Сніданок з шведським столом, обіди та вечері – за попереднім замовленням. Ми враховуємо побажання наших кемперівців, постійно оновлюємо меню.

Повна ізоляція Вашої дитини від ПК, мобільного телефону, комп’ютерних ігор тощо. Ми знайдемо чим зайняти та зацікавити Вашу дитину і без холодних, бездушних машин, які тільки руйнують дитячу психіку.

Ми ставимо себе на місце кемперів, але при цьому пам’ятаємо, що ми дорослі.

© Дитячий оздоровчо-відпочинковий англомовний табір «Magic Castle»
Детский английский лагерь в Карпатах «Magic Castle»