УкраїнськаРусскийEnglish (United Kingdom)
:

Актівіті – ігрові заняття

PDF
спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

Боулінг
Спортивна гра в шари, яка походить від гри в кеглі. Ціль гри – збити за допомогою найменшої кількості шарів, кинутих руками, кеглі, які розташовані особливим чином в кінці без бортової доріжки.

Тетербол
Гра, яка стрімко набирає популярності в Європі та Америці, а в Україні про таку ще ніхто навіть і не чув!!! В цій грі ціль – закрутити м’яч, який прив’язаний до жердини в своєму напрямку. Гравці по черзі б’ють по снаряду, намагаються загнати його на вершину або звести зусилля опонента нанівець. Сил та енергії цей конкурс займає більше, ніж може здатися на перший погляд.

Бадмінтон
Спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на 2 рівні частини. На них розташовуються супротивники, які за допомогою ракетки намагаються перекинути волан через сітку на іншу половину корту так, щоб супротивник не зміг відбити його назад.

Баскетбол
Типова американська гра. Ціль – закинути баскетбольний м’яч в металевий кошик з сіткою протилежної команди. Правила гри пояснюються вожатими безпосередньо перед початком кожного матчу.

Велосипеди
Спробуйте наші уроки велобайкінгу, де ми вчимо не тільки, як лагодити велосипеди, а також як правильно їздити схилами, прірвами, гірськими дорогами, по воді. Ви також подолаєте місцеві велосипедні шляхи та прилеглі території.

Веслування та катання на човні
Кемпери вчать складові човна, правила поведінки на воді, надання першої допомоги на воді, вчаться веслувати та працювати попарно та синхронно.

Водний волейбол
Принцип гри той самий, що й у звичайному волейболі – перекинути м’яч руками протилежній команді через сітку. Але тепер гра проходить в басейні з водою. Гра дуже весела і корисна одночасно, адже водні процедури на свіжому повітрі несуть в собі оздоровлення та гарний настрій.

Волейбол
Гра, яка не потребує великих фізичних зусиль та урізноманітнить будь-який відпочинок. Дуже гарна гра, в яку можна грати на відкритому повітрі. Так як вона є командною, то вона багато чого вчить дитину, розвиває мислення, рухомість. В грі приймають участь дві команди по 6 чоловік в кожній. Волейбольний майданчик поділений великою сіткою на дві рівні частини. Мета – перекинути м’яч супротивнику через сітку руками, поки він не доторкнувся підлоги. За один раз м’яч торкається рук однієї команди не більше трьох разів.

Гурток журналіста
Станьте штатним репортером і фіксуйте всі історії та події, які відбуваються в таборі кожного дня. Співпрацюйте з штатним фотографом і наприкінці кожного тижня сесії випустіть газету «Weekly news of MC», де кожен знайде щось цікаве та прочитає короткий огляд подій, що відбулися і подій майбутніх.

Дартс
Дуже цікава сучасна гра. Зазвичай в Дартс грають 2 гравці чи дві рівні команди. В цій грі гравці метають короткі стріли (дротики) в круглу мішень, повішену вертикально.

Драматичний гурток
Сценічний гурток, де оживають всесвітньо відомі персонажі Ромео та Джульетта і багато інших. Дітей вчать грати на сцені, адже це теж мистецтво, яке потребує певних навиків та знань.

Квадроцикл
На території табору є квадроцикли (масивні всепрохідні мотоцикли), на яких за бажанням зможуть поганяти наші кемпери. Звичайно все це буде відбуватись під пильним наглядом вожатих-вихователів.

Кемпінг
Організований похід з ночівлею з палатками, багаттям, грою на гітарі та співами пісень. Під час кемпінгу діти навчаться ставити намети, розпалювати багаття, готувати нескладну їжу, орієнтуватися в місцевості.

Кінний спорт
В цьому випадку ми віддаємося в руки професіоналів і відвозимо дітей на спеціальний кінний іподром, де Вашим дітям буде надано інструктаж та приділена максимальна увага спеціально навчених людей.

Клуб справжніх леді / джентельменів
Зараз 21 сторіччя і ми починаємо забувати правила етикету, гарної поведінки, як вести себе згідно правилам етикету у вишуканому товаристві, як бути галантними та уважними. В нашому клубі справжніх леді / джентельменів кемпери навчаться триматися в товаристві, як вести себе з особами протилежної статі, правилам етикету тощо.

Музичний клас
На музичних уроках діти вчитимуть різні пісні, які вони матимуть можливість виконати на фінальному концерті в "День Закриття". Можливо, саме наш табір запалить нову яскраву естрадну зірку :-)

Орієнтування
Захопливий відпочинок, який набув статусу спорту. Використання мапи та компаса для того, щоб знайти правильний шлях та подолати його як найшвидше, на кожному пункті контролю, виконуючи певні завдання.

Пінг-понг або настільний теніс
Це маленький теніс на столі. Спортивна гра, заснована на перекиданні м’яча ракетками через сітку за певними правилами, в якій ціллю гравців є досягнення ситуації, коли м’яч не буде перебитий супротивником.

РиболовляРиболовля
Під час риболовлі кемперівці вчаться складати снасті, готувати оснастку, прикорму, щоб упіймати золоту рибку. Для риболовлі кемперівці виїжджають на найближче озеро, яке знаходиться недалеко від табору.

Ролики
Для тих, хто любить швидкість, адреналін та сумує за зимою та ковзанами ми пропонуємо літню альтернативу - ролики. Наші вихователі покажуть перші ази та навчать нескладних трюків.

Ручна робота: вишивання, малювання, ліпка, плетіння з бісеру, макраме тощо. І все це буде в нетрадиційному стилі, якщо малювання, то на великих полотнищах… Всі складові надаються табором, окрім вашої фантазії.

Сауна – ми пропонуємо кемперам відпочинок та оздоровлення у фінській сухій сауні з басейном, які знаходяться в самому замку. Звичайно, цей процес, як і всі інші, суворо та пильно контролюються нашими вожатими-вихователями.

Танцювальний клас
Наш професійний танцювальний інструктор навчить дітей класичних та сучасних танцювальних рухів, які вони з легкістю зможуть використати під час вечірніх дискотек та фінального концерту, а також під час щоденних п’ятихвилинок «Танцюють всі!!!»

Теніс
Вид спорту, в якому йде суперництво між двома гравцями, або між двома командами, які складаються з двох гравців. Завданням суперників є відправити м’яч за допомогою ракеток на сторону суперника так, щоб той не міг його відбити, при цьому, щоб м’яч не вилетів за поле гри.

Шахи / шашки
Для спокійних і врівноважених, для тих, хто не любить фізичних навантажень та «б’є» супротивника розумом, а не кулаком, для тих, хто хоче просто перепочити в спекотний день, ми пропонуємо шахи та шашки.

Плавальний басейн
На базі замку діти відвідують сауну з басейном, в літній період працює відкритий басейн, ну а поплавати на далекій дистанції зимою - завітайте в басейн, який знаходиться при дитячій спортивній школі м. Трускавець.

Гірські лижі, сани
Яка зима без катання на лижах та санах? Ми підвозимо дітей до підйомника (на відстані 10 км від замку). Пропонується оренда екіпіровки, лиж, саней, і звичайно ж, під наглядом, інструктора.

Зимові розваги

Конкурс по ліпленню снігових фігур, ігра в сніжки, новорічні хороводи, колядки.

Каток
Діти отримують задоволення від катання на катку.
© Дитячий оздоровчо-відпочинковий англомовний табір «Magic Castle»
Детский английский лагерь в Карпатах «Magic Castle»